Stypendyści liceum


Stypendium Prezesa Rady Ministrów:


2016/2017Natalia Zygmunt
2015/2016Aleksandra Gałązkiewicz
2014/2015Anita Satory
2013/2014Radosław Pohl
2012/2013Martyna Walaszczyk
2011/2012Marcin Sepełowski
2010/2011Daniel Buczek
2009/2010Katarzyna Poniat
2008/2009Łukasz Syga
2007/2008Łukasz Syga


Stypendium Ministra Właściwego do Spraw Oświaty i Wychowania za Wybitne Osiągnięcia:


2014/2015Ewelina Węgielnik


Stypendium Ministra Edukacji Narodowej:


2007/2008Milena Waśniewska


Stypendium dla wyrównania szans edukacyjnych uczniów uzdolnionych (Urząd Marszałkowski)


Malwina Pluta2011/2012


Program Stypendialny "zDolny Śląsk"


Tomasz Mickiewicz2012/2013


Złota Dziesiątka - 2010/2011


Imię i nazwiskoklasa
Daniel Buczek3a LO
Kamil Nowak2a LO
Marcin Sepełowski2a LO


„ZŁOTY PRYMUS”


Aleksandra Gałązkiewicz2016/2017
Agnieszka Borodajko2016/2017
Oskar Stajno2016/2017
Klaudia Adamczyk2016/2017
Alicja Froń2016/2017
Anita Satory2016/2017
Karolina Kmiotek2016/2017
Olga Gulka2016/2017
Natalia Sawa2016/2017
Natalia Zygmunt2016/2017
Julia Kurzawa2016/2017
Mateusz Furgał2016/2017
Natalia Kochańska2016/2017
Bartosz Rossa2016/2017
Agnieszka Broda2016/2017
Jakub Cieplechowicz2016/2017
Aleksandra Gałązkiewicz2015/2016
Anna Sułek2015/2016
Justyna Rak2015/2016
Karolina Gawlik2015/2016
Alicja Froń2015/2016
Anita Satory2015/2016
Karolina Kmiotek2015/2016
Kacper Joachimiak2015/2016
Natalia Sawa2015/2016
Natalia Zygmunt2015/2016
Kacper Środoń2015/2016
Mateusz Furgał2015/2016
Klaudia Dylewska2014/2015
Ewelina Węgielnik2014/2015
Radosław Pohl2014/2015
Aleksander Styrcz2014/2015
Alicja Froń2014/2015
Anita Satory2014/2015
Angelika Nowak2013/2014
Katarzyna Panek2013/2014
Radosław Pohl2013/2014
Aleksander Styrcz2013/2014
Martyna Walaszczyk2013/2014
Krystyna Podłęcka2012/2013
Radosław Pohl2012/2013
Monique Sieczkowska2012/2013
Martyna Walaszczyk2012/2013
Kamil Nowak2011/2012
Malwina Pluta2011/2012
Krystyna Podłęcka2011/2012
Marcin Sepełowski2011/2012
Martyna Walaszczyk2011/2012
Daniel Buczek 2010/2011
Krzysztof Frącek2010/2011
Kamil Nowak2010/2011
Malwina Pluta2010/2011
Krystyna Podłęcka2010/2011
Katarzyna Poniat2010/2011
Marcin Sepełowski 2010/2011


„ZŁOTY TALENT”


Diana Boczkowska2014/2015
Ewelina Węgielnik2014/2015
Kinga Wyrzucka2014/2015
Diana Boczkowska2013/2014
Oskar Czop2013/2014
Mateusz Olbrycht2013/2014
Kinga Wyrzucka2013/2014
Piotr Kostrubiec2012/2013
Radosław Pohl2012/2013
Grzegorz Bagiński2011/2012
Tomasz Mickiewicz2011/2012
Marcin Sepełowski 2011/2012
Grzegorz Bagiński2010/2011
Tomasz Mickiewicz2010/2011
Marcin Sepełowski 2010/2011


Rotariańskie Stypendium Edukacyjne


Malwina Pluta2011/2012


Wyjazd do Strasburga lub Brukseli


nagroda dla najlepszego maturzysty interesującego się sprawami Unii Europejskiej


nagroda finansowana z puli europosłanki Lidii Geringer de Oedenberg.
2013/2014Piotr Kostrubiec
2012/2013Grzegorz Bagiński
2011/2012Marta Nadolska
2010/2011Daniel Buczek
2009/2010Magdalena Wiśniewska
2008/2009Agnieszka Zagórska
2007/2008Aleksandra Pietras
Copyright © 2010 by ZSO w Bielawie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor strony - Kamil Nowak.