Galeria najzdolniejszych


kliknij, aby powiększyć




kliknij, aby powiększyć



   
kliknij, aby powiększyć

Marcin Sepełowski


Dwukrotny laureat Wojewódzkiego Konkursu
"zDolny Ślązak Gimnazjalista"
z historii oraz j. polskiego.

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
"Granice zdrady narodowej i państwowej w dziejach Polski"

I miejsce w etapie Wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1921 - 1945."

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu
"Buduj demokracje - daj się poznać i wybrać"

II miejsce w etapie Wojewódzkim VIII Edycji Konkursu
"Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

III miejsce we Wrocławskim Konkursie
"Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"
w roku 2008/2009

II miejsce we Wrocławskim Konkursie
"Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"
w roku 2007/2008

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie
"Zrozumieć demokracje. Starożytne Ateny i Rzym."

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi głosują"

Milena Waśniewska


Stypendium Ministra Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2008/2009.

III miejsce Mistrzostwa Europy ECF (junior) CANI - CROSS

V miejsce Mistrzostwa Europy ESDRA (senior) CANI - CROSS

I miejsce Puchar Polski Junior sezon 2007/2008 CANI - CROSS

II miejsce Mistrzostwa Polski (senior) - I miejsce junior

III miejsce Puchar Europy ESDRA (CANI - BIKE junior) sezonu 2007/2008

I miejsce Ogólnopolskie zawody Psich zaprzęgów
SILESIANA - Katowice (CANI - CROSS SENIOR)

I miejsce Ogólnopolskie zawody Psich zaprzęgów (CANI - CROSS SENIOR)

Łukasz Syga


Stypendium Prezesa Rady Ministrów
w roku szkolnym 2008/2009.

Stypendysta Programu Stypendialnego
dla uczniów wybitnie uzdolnionych
"Złota Dziesiątka" 2008/2009
realizowanego w Powiecie Dzierżoniowskim.

Stypendysta Programu Stypendialnego
dla uczniów wybitnie uzdolnionych
"Złota Dziesiątka" 2007/2008
realizowanego w Powiecie Dzierżoniowskim.

Marek Jarzębski


Stypendysta Programu Stypendialnego
dla uczniów wybitnie uzdolnionych
"Złota Dziesiątka" 2008/2009
realizowanego w Powiecie Dzierżoniowskim.

Jacek Jankowski


Laureat Wojewódzkiego Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z historii oraz j. polskiego.

I miejsce w Wojewódzkim Etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia

II miejsce w etapie Wojewódzkim VIII Edycji Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski".

Finalista w Etapie Wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1921 - 1945".

III miejsce we Wrocławskim Konkursie "Od Solidarnoćci do III Rzeczpospolitej" w roku 2008/2009.

II miejsce we Wrocławskim Konkursie "Od Solidarnoćci do III Rzeczpospolitej" w roku 2007/2008.

Kamil Nowak


I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
"Granice zdrady narodowej i państwowej w dziejach Polski"

II miejsce w etapie wojewódzkim VIII edycji konkursu
"Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie
"Zrozumieć demokracje. Starożytne Ateny i Rzym."

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi gosują"

Tomasz Mickiewicz


III miejsce Pucharu Polski w indywidualnej jeździe na czas w kolarstwie górskim, kategoria junior młodszy.

II miejsce w mistrzostwach Dolnegośląska w kolarstwie górskim w kategorii młodzik.

Mistrz Makroregionu województwa dolnośląskiego i lubuskiego w indywidualnej jeździe na czas oraz ze startu wspólnego

W sezonie 2008 wygrał 25 wyścigów kolarskich.

Malwina Pluta


III miejsce we wrocławskim konkursie
"Od Solidarnoćci do III Rzeczpospolitej"
w roku 2008/2009

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi gosują"

Magdalena Wiśniewska


Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Polska Piastowska" - VI miejsce.

Joanna Leśniara


Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Buduj demokracje - daj się poznać i wybrać".

Justyna Jonko


Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu
"Buduj demokracje - daj się poznać i wybrać".

Karolina Todryk


II miejsce w powiatowym etapie XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu życia.

Katarzyna Wajda


III miejsce w powiatowym etapie XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu życia.

Maciej Greiner


I miejsce w Mistrzostwach Powiatu dzierżoniowskiego w szachach do lat 13.

Siatkarze


VI drużyna Mistrzostw Polski w siatkówce chłopców w 2008 roku.

Drużyna Mistrza Dolnego Śląska w Piłce Siatkowej Chłopców w 2008 roku.

Wicemistrzowie Dolnego Śląska w Piłce Siatkowej Chłopców w 2009 roku.

Skład: Błażej Szymeczko (kapitan)
Bartłomiej Świgoń
Mateusz Polakowski
Patryk Giera
Marcin Skowroński
Maciej Kamiński
Michał Sitek
Mateusz Szukalski
Marek Jarzębski
Łukasz Paciej
Jarosław Teklak
Kamil Nowakowski
Marcin Celmer

Daniel Buczek
II miejsce we wrocławskim konkursie
"Od Solidarności do III Rzeczpospolitej" w roku 2007/2008

Jakub Boczkowski
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi głosują"

Karol Basiewicz
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi głosują"

Katarzyna Syga
Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi głosują"

Michał Dymarczyk
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi głosują"

Patryk Goch
Laureat Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi głosują"

Paulina Podleśna
Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu
"Lokalna kampania młodych na rzecz wysokiej frekwencji"
w ramach akcji "Młodzi głosują"

Copyright © 2010 by ZSO w Bielawie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor strony - Kamil Nowak.